Arma3 video

Uzraugs: hobbit_lv

tur_pat
Prot rakstīt
Ziņas: 41
Pievienojies: 15 Jūn 2018 16:29

Arma3 video

Nelasītas ziņa tur_pat » 04 Jūn 2019 15:35

spelmanis
Ziņas: 3
Pievienojies: 09 Jūn 2019 04:07

Re: Arma3 video

Nelasītas ziņa spelmanis » 09 Jūn 2019 04:09

hobbit_lv
Prot rakstīt
Ziņas: 21
Pievienojies: 09 Feb 2019 19:09

Nelasītas ziņa hobbit_lv » 09 Jūn 2019 16:40

Pamēģināju iedokumentēt vienu savu operāciju no Antistasi single misijas un pie viena notestēt video saķeršanas (capture) kvalitāti. Ko lai saka, īpaši neizdevās ne viens, ne otrs :D

Tā kā video ir bez kādiem sīkākiem paskaidrojumiem, mēģināšu īsumā aprakstīt, kas tur notiek: no divām manā kontrolē esošām zonām (fabrika kalna piekājē un radiotornis kalna galā) es kā komandieris organizēju uzbrukumu pretinieka postenim, kurš ir izvietots stadionā.

Spēku samēri: man katrā zonā ir garnizons 45 cilvēku sastāvā ar mīnmetēju, pretgaisa aizsardzības bateriju un dažiem prettanku līdzekļiem. Uzbrukumam ir pavisam izdalītas 4 kājnieku nodaļas: viena, kuru komandēju nepastarpināti es un vēl 3, kuras es komandēju caur High Command funkciju uz kuras sāk uzbrukumu no fabrikas.

Pretiniekam operācijas rajonā ir 2 zonas (2 posteņi) - viens postenis stadionā, uz kuru notiek minētais uzbrukums, un vēl viens ielejas otrā pusē, plus random patruļas, kas staigā vai brauc pa ieleju.

Uzbrukuma (un video beigu daļā) pretinieks izsauc papildspēkus (jeb ātrās reakcijas spēkus) bruņtehnikas kolonnas un gaisa vienību formātā. Video pēdējās minūtēs var redzēt, ka strauji sarūk mani garnizoni, jo īpaši tas, kurš aizsargā fabriku.

youtu.be/zqgRDi3ytJA

hobbit_lv
Prot rakstīt
Ziņas: 21
Pievienojies: 09 Feb 2019 19:09

Nelasītas ziņa hobbit_lv » 23 Jūn 2019 21:51

ArmA 3 Antistasi. Neliela epizode "rāciju medības":

youtu.be/EdvfCVlSMBY

Atbildēt uz ziņu