Ievads

Lietotāja attēls
tas_pats_lv
Memuārists
Ziņas: 717
Pievienojies: 22 Feb 2011 23:02

Ievads

Nelasītas ziņa tas_pats_lv » 07 Mar 2011 21:59

Nationstates ir rotaļa internetā. Proti, tu rotaļājies pats ar sevi un citiem pilnīgi bezmērķīgi. Tā rotaļa ir atbildēt uz "iedzīvotāju" piedāvātiem risinājumiem, parasti ir vairāki viedokļi un tu izvēlies vienu vai sūti viņus "bekot". Nationstates piedāvā tev klasificēt, kas sanāktu kopā no visām tavām atbildēm, ja tā būtu valsts. Un tad tava nācija, kuras kursu nosaki tu, kļūst par "new York Democracy" vai "father know best" tipa valsti. Tad tu vari izdomāt, ka vēlies ko citu, un tam pielāgot nākotnes atbildes, un ar laiku tava valsts maina klasifikāciju. Tas ir pamata modelis. Nu tīri formāli tava valsts, atrodas reģionā, piem., kur ir ari citi spēlētāji - ja tev viņi nepatīk, viņi tev netraucē, bet ja tev nav ko darīt vari pamest viņiem kādu repliku, varbūt viņi atbildēs. Nekāda īstena mērķa šai rotaļai nav, tamdēļ viņa īsti nav spēle, bet es viņu jau spēlēju kopš 2003 gada :) Mitinos reģionā http://www.nationstates.net/region=latvju_zeme un man sagribējās plašāku kompāniju :) Savā ziņā tā ir tāda budistiska rotaļa pašam ar
sevi, tā sakot visa tavas ambīcijas, visa tava spriedze tiek tev atņemta, jo šeit to nekādīgi nevar izgāzt, bez brutālas lamāšanās. :D
Pats jaukākais, ir laika patēriņš - regulāri (ar periodu 1 mēnesis) ir jāpieslēdzas, un jāatbild uz maks. 5 jautājumiem vienā reizē. Pirmiem 6 mēneši paiet pierodot pie garlaicības un to smagi pārdzīvojot (enerģiskiem cilvēkiem). Bet kad pierodi, pat patīkami. :D

youtu.be/YAJh5KJjcXw

youtu.be/sjx4b7N6Glo

Papinsh
Prot rakstīt
Ziņas: 26
Pievienojies: 22 Mar 2011 11:09

Re: Ievads

Nelasītas ziņa Papinsh » 22 Mar 2011 11:34

Jā spēle patiešām ir laba. Es to spēlējot piedzīvoju gandrīz visu ko tā piedāvā- kļuvu par WA delegātu, pēc tam par Founderi. Izveidoju visas iespējamās pārvaldes formas. Piedzīvoju karus un invāzijas. Manas divas mīļākās nācijas Letonija un Papinsh mani joprojām tur šajā spēlē.

Lietotāja attēls
9K116
Runā vienā laidā
Ziņas: 184
Pievienojies: 08 Mar 2011 14:55

Nelasītas ziņa 9K116 » 25 Mar 2011 20:55

tas_pats_lv raksta:Pats jaukākais, ir laika patēriņš - regulāri (ar periodu 1 mēnesis) ir jāpieslēdzas, un jāatbild uz maks. 5 jautājumiem vienā reizē. Pirmiem 6 mēneši paiet pierodot pie garlaicības un to smagi pārdzīvojot (enerģiskiem cilvēkiem). Bet kad pierodi, pat patīkami.
Patiesībā, nav tik traki, un tās iedzīvotāju sūdzības, kas pienāk 1x dienā, piedod pasākumam pietiekošu dinamismu :)

Man gan liekas, ka viņi drusku greizi rēķina tos rezultātus, no kuriem zīmē glītos trendu grafikus, bet tas nemazina interesi šo spēļuku uzspēlēt ;)

Lietotāja attēls
tas_pats_lv
Memuārists
Ziņas: 717
Pievienojies: 22 Feb 2011 23:02

Nelasītas ziņa tas_pats_lv » 01 Apr 2011 14:55

šodien - 1. aprīli visiem jāiet uz nationstates - jo visi konti ir uzlaisti :D

Papinsh
Prot rakstīt
Ziņas: 26
Pievienojies: 22 Mar 2011 11:09

Nelasītas ziņa Papinsh » 09 Apr 2011 14:40

Šodien Latvju zeme ir featured region! Pie mums brauc ciemos tūristi!

Atbildēt uz ziņu