11. Saeimas vēlēšanas

Latvijas ikdiena jautrība un nopietnība
Lietotāja attēls
tas_pats_lv
Memuārists
Ziņas: 716
Pievienojies: 22 Feb 2011 23:02

Re: 11. Saeimas vēlēšanas

Nelasītas ziņa tas_pats_lv » 21 Sep 2011 20:05

Attēls

Lietotāja attēls
tas_pats_lv
Memuārists

Nelasītas ziņa tas_pats_lv » 22 Sep 2011 12:38

Attēls

Lietotāja attēls
9K116
Runā vienā laidā
Ziņas: 184
Pievienojies: 08 Mar 2011 14:55

Nelasītas ziņa 9K116 » 27 Sep 2011 10:33

Skarbi, bet laikam visnotaļ patiesi vārdi: SAITE :(

Lietotāja attēls
9K116
Runā vienā laidā
Ziņas: 184
Pievienojies: 08 Mar 2011 14:55

Nelasītas ziņa 9K116 » 05 Okt 2011 12:56

Mani nebeidz un nebeidz uzjautrināt koalīcijas veidošanas process :) Izskatās, ka visi tomēr ļoti grib nokļūt pozīcijā, un tamdēļ ir gatavi piekāpties vienā otrā principiālā punktā:
- ZRP aģitē par koalīcijas kodolu ZRP+SC, kaut gan SC neatbalstīja Saeimas balsojumu par Šlesera izdošanu kratīšanai;
- SC atkāpjas no sava principa `mēs atskaitamies tikai saviem vēlētājiem, nevis ultimātiem no citām partijām` (te es domāju mājienus par `okupācijas atzīšanu`);
- Kaut arī VL/TB-LNNK principiāli proponēja, ka nesadarbosies ar SC un ZRP tieši to pašu paziņoja par ZZS, tomēr notika sarunas par `varavīksnes valdību`, kas paredzēja koalīciju no VISĀM Saeimā ievēlētajām partijām...

Man tomēr ļoti izskatās, ka ideja ņemt SC valdībā ir nākusi `no augšas`, kaut kā aizdomīgi uzcītīgi ZRP strādā, lai tas notiktu... Brīnums taisni, ka V spirinās pretī, Dombrovskis tak uz vēlēšanu plakāta bija ar LR un ASV karodziņiem pie žaketes atloka :mrgreen:

Lietotāja attēls
tas_pats_lv
Memuārists

Nelasītas ziņa tas_pats_lv » 06 Okt 2011 11:06

Ar SC patiesībā ir vēl lielākas problēmas. Viņi uzmet visus iekšējos draugus, lai tik izpatiktu "Vienotībai". Rubika sociālistus gatavi izslēgt, Strazdu izslēdza (bija līdzīgs Ošlejam vIenotībā), vēl tikai Adamsonu izlēgt vajag. Un Nila draudzība ar Dombrovski Vjačeslavu ir jau odioza (divi liberālie krievi). :)
Kas tad paliek? Muļķības gandrīz pastāvīgi runājoši politiķi. ;)
Vienotības un ZRP kašķis sākās jau pirms vēlēšanām, kur vienotība aicināja Zatleri savās rindās, bet viņš pasūtīja viņus dirst. :)
Mana prognoze, ka 11.Saeima būs reti vāja nespējas vienoties dēļ un vājā intelektuālā potenciālā dēļ.

Atbildēt uz ziņu